Branky fotbalové set 2 ks

Kód: REAW118156
349 Kč
skladem (2 ks)
*Fotbalová branka set 2 branky, 2 sítě, míč a pumpa*Rozměry, 61 × 40 cm × 29cm*Materiály PVC a PE

Věrnostní program
Registrovaní uživatelé získají 3% slevu již od druhé objednávky!
poštovné
Poštovné již od 89,-
při využití služby PPL ParcelShop
Poštovné zdarma
u objednávek nad 3.500,- po zvolení výdejního místa (neplatí pro dodání na adresu)
Jsme pro dobrou věc
Jsme pro dobrou věc!
Pomáháme charitám i ekologickým akcím

Detailní popis produktu

Fotbalové branky setMáte doma malého sportovce, který si rád kope s míčem? Pak mu nesmí chybět fotbalová branka s míčem. Vaše dítě si s tímto setem užije spoustu zábavy a bude stále v pohybu. Balení obsahuje 2 branky se sítěmi, míč a k němu i potřebnou pumpu. Složené branky nezaberou mnoho místa a snadno je tak přenesete. Jejich sestavení vám zabere maximálně 15 minut a šikovné děti si je postaví samy. Fotbalová sada je vyrobená z kvalitního a odolného PVC a síť z polyethylenu, takže vám poslouží opravdu dlouho. Se sadou branek a míčem se nyní můžete pustit do pořádného matche a snažit se dát co nejvíce gólů. Klíčové vlastnosti fotbalového setu branek a míčeS fotbalovým setem se vaše dítě skvěle zabaví a bude stále v pohybuSložené branky jsou velmi skladné a snadno přenositelnéSestavení fotbalových branek vám zabere maximálně 15 minutFotbalová sada je vyrobená z kvalitního a odolného PVC a sítě z polyethylenuSet je vhodný pro holky i kluky od 3 do 6 letBalení obsahuje:2 branky, 2 sítě, 1 míč a pumpu pro nafouknutí míče Rozměry:61 × 40 × 29 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.